توهم بی خدایی-متن

9- سید علی سیستانی..

سید علی سیستانی:🔻

سایت مرکز پژوهش های اعتقادی، وابسته به آقای سیستانی و بیانگر افکار اعتقادی مرجع شیعه آقای سیستانی است که وی از آن پشتیبانی به عمل می آورد.
در صفحه ی معرفی این مرکز در سایت آن آمده است:🔻
و میبینیم که مرجع عالی قدر آیت الله العظمی سید علی حسینی سیستانی (مد ظله)دارای طرح ها و برنامه هایی برای دفاع از مذهب تشیع و نشرمعارف اهل بیت ع در اقصی نقاط جهان است که برترین نمونه در این حوزه به شمار میرود.

(مرکز پژوهشهای اعتقادی) یکی از این پروژه های مبارک است که با نظارت و پشتیبانی جناب حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی تأسیس شده است.
افتتاح رسمی این مرکز همزمان با سالگرد میلاد امام رضاع در یازدهم ماه ذی القعده سال ۱۴۱۹ه .ق، صورت پذیرفت و هدف آن پاسداری از عقیده، بالندگی مفاهیم استوار و یاری مذهب اهل بیت ع از طریق انواع فعالیت های گوناگون میباشد. …

با هدف لبیک گفتن به رهنمودهای مرجع دینی عالی قدر آیت الله العظمی سید علی حسینی سیستانی (سایه شان مستدام باد) درباره ی ضرورت مقابله با افکار سکولار و پاسخ به شبهات آنها، مقرر شده که مرکز ما انجام مأموریت اشاره شده را بر عهده گیرد.
در این سایت همچنین آمده است:
نظرات وارد شده در سایت مرکز پژوهش های اعتقادی الزاماً نشان دهنده ی نظر جناب آقای سیستانی نیست.
یعنی ممکن است بیانگر نظر وی باشد یا نباشد، و به طور کلی در خصوص این موضوع مهم، این تنها چیزی است که من در سایت اعتقادی وابسته به آقای سیستانی یافته ام.
اگر اینها بیانگر نظرات وی نباشد، میتواند آنها را رد کند و نظر خودش را اعلام نماید؛ وگرنه اینها همان نظرات وی محسوب میشود و این پاسخ، او را نیز مُلزم خواهد نمود.
در مرکز عقایدی سیستانی موسوم به مرکز پژوهش های اعتقادی آمده است:

⭕️ادامه دارد…
______________________________
سایت مرکز پژوهش های اعتقادی (۱۴۳۳ه. ق)
معرفی مرکز، قابل دسترس در:
http://www.aqaed.com/about
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
#برخی_فقهای_شیعه_و_نظریه_تکامل_سید_علی_سیستانی_قسمت_اول_کتاب_توهم_الحاد
__________________
1⃣7⃣
__________________
📘کتاب توهم الحاد
#فصل۱_صفحه۴۸تا۶۰